2018 İlkbahar Modası ve 2018 İlkbahar Kombinleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

İlkbahar mevsimi insanların içlerinde bir hareketlilik meydana getirir.

Aynı hareketlilik moda dünyasında da meydana gelir.

Çünkü insanları sıkan oldukça kapalı kıyafetler bu mevsim ile vitrinlerden silinir ve soluk renkli kıyafetlerin yerini renk cümbüşü diye nitelendirebileceğimiz tasarımlar almaya başlar.

Bu hali ile insanların içlerinde bir mutluluk havası oluşur ve herkes elbette bu sezonun modası olan ve uzun süre varlığını hissettirecek olan ilkbahar kreasyonuna doğru bir yolculuğa başlar.
2018 yılı geçmişe dönüşün en yoğun yaşandığı bir dönem.

Hangi dönemin mi rüzgârı esecek bu sene? Bu sezon ilkbahar tasarımlarında daha çok 70’li yılları anımsatan kıyafetler dikkat çekmektedir.

Bu kıyafetler daha çok çiçekli tasarımlar olmuş ve bu tasarım eşarp, elbise, etek gibi birçok kıyafette kendisini göstermiştir.

Soğuk havayı anımsatan ve insana açık havada adeta bir kasvet havası hissettiren kahverengi, siyah, lacivert gibi renkler ortadan kalkmış ve daha çok vitrinler kırmızı, pembe, turuncu gibi canlı renkler karşılamıştır.

2018 İlkbaharın Vazgeçilmezleri

Her sene kendisini tekrar eden ve mini boy kıyafetler ile insanların dikkatini çeken tasarımlara bu sene veda edilmiş ve bu tasarımların yerine daha çok kadınların bellerinin inceliğini ortaya koyan elbise ve etek modelleri yer almıştır.

Bu modeller hem sade renkler ile hem de çiçek bahçesinde gibi hissettiren modeller ile insanı bambaşka bir duyguya yönlendiren tasarımlar olarak kendisini göstermiştir.

Hem pantolon hem de etek tarzında hazırlanan tulumlar bu yılda en güzel anların şahidi olmaya hazırlanmıştır. Ancak buna ek olarak oldukça güzel parçalar ortaya çıkmış ve şıklığa şıklık eklemek bu şekilde daha kolay bir hale gelmiştir.
Kadınların rahatlığı onlar için birçok şeyden daha önemlidir.

Bu nedenle capriler yine tüm bayanların gönlünü fetih etmiş ve en hoş gecelerin vazgeçilmezi olan tek omuz modası bu sezonda varlığını derinden hissettirmiştir.

Pantolon modasına her sezon yeni modeller eklenmiştir.

Bu modellere bu sezon bir de binici pantolonlar eklenmiş ve bu pantolonlar tüm kesimler tarafından dikkat çekmeyi başarmıştır. İlkbahar mevsimin bu sezon çok daha büyük bir enerji vereceğinden bu hali ile hiç şüphemiz yok diyebiliriz.