Bu Erkekler Ne Yapmaya Çalışıyor?

bu-erkekler-ne-yapmaya-calisiyor
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Objektif olmak gerekir ki kızlar bazen anlam verilemeyen alınganlıklara, nedeni çözülemeyen triplere, ‘ben’ merkezli davranış kalıplarının altına sık sık imza atıyor.

Kafalarında kurdukları bazı sorular oluyor ve cevapları hiç de bekledikleri gibi felaket habercisi durumlar olmuyor. Mesela sık sık ‘Sevgilim neden sevgisini her zaman belli etmiyor? Yoksa yeterince sevmiyor muu?’ ya da ‘Sık sık sürprizler yapmıyor, nedeeen?’ diye diye kendilerini kemirip duruyorlar.

Oysa ki bu anlamsız sıkıntılar yerine sevgilisinin gözünden kendisine baksa hiçbir problem kalmaz. Erkekler sevginin yalnızca hediyeyle , sarılmak,seni seviyorum demekle belli edildiğini düşünmezler.

Aslına bakarsanız her ne kadar ‘odun’ olarak tanımlansalar da ilişki konusunda bazen kızlardan daha çok ileriye dönük ve mantıki düşünürler. Onlara göre seven erkek koruyup kollar, sahip çıkar. Yeri geldi mi akıl verip yol gösterir. Sadece sevgilisi değil babası, kardeşi, abisi olur. Seviyorsa, çocuğu gibi bakar büyütür. Sürekli uzun mesajlar atmaz, aşk cümleleri kurmaz çünkü süslü kelimelerin çocukların işi olduğunu düşünür.  Sevgilisini zırt pırt hediyelere boğmanın samimiyetine inanmazlar.

Her şey az ve öz, bir anlamı, heyecanı olsun rutine bağlamasın bu iş isterler. Ve elindeki çiçeğin değerini bilirsen başka çiçeklere ihtiyacının kalmayacağını düşündükleri için onlardan gelen kuruttuğu çiçekleri başucundan ayırmayan kızları daha bir severler.

Emeğe saygıları vardır. Ona geçen emekleriniz için bile sizi yüzüstü bırakmazlar. Ailesine karşı tavırlarına bakın. İyi ya da kötü, onlara nasılsa size de öyleyse sizi ailesinden biri gibi gördüğünün mesajını verir.
Bazı insanlar gitmesin, hayatında kalsın diye çok ilgilenirsin ama bilirsin ki gidecek ne yapsan da. Bir de hiç gitmeyecek olanlar vardır. Fazla ilgilenmezsin, sevgini belli edemezsin ama hep kalbindedir. Çünkü bunu sen de bilirsin onlar da.

Erkekler böyle kendinden emin severler işte..
Bazen dışarıda sizinle türlü türlü çılgınlıklar yapmamasından ya da öpüp sarılmamasından şikayet ediyorsunuz ama onların insanlar arasındaki duruşlarına ne kadar önem verdiklerini bilmiyorsunuz.

Halbuki başbaşa kaldığınızda size soğuk mu davranıyor? Sarılmıyor etmiyor?

Bazıları istiyor ki Dünya onların çevresinde dönsün, sevgilisinin onlardan başka hiçbir sıkıntısı, işi gücü, meşgalesi olmasın. Yahu mümkün mü böyle bir şey?

Çoğu zaman kendilerine bile vakit ayıramıyorken günde muhakkak sizinle iki saat konuşmayı aksatmamaları bile sizi sevdiğinin göstergesi değil de nedir?
He bu arada unutmadan söyleyeyim ki, bir erkek gideceği varsa siz ne yaparsanız yapın istediği zaman çeker gider. Eğer hala hayatınızdaysa bilin ki seviyor.

O soru işaretlerinizi kafanızdan atın!

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.