Camdan Yapılan Aksesuarlar

Camdan Yapılan Aksesuarlar
3 Mayıs 2017 tarihinde eklendi, 832 kez okundu.

Camdan  Aksesuar Yapımı ve Cam Aksesuar Resimleri

Hayatımızın daha renkli olmasına yardımcı olacak bir araç olarak cam apar atları kullanabiliriz.

Evinizde bulunan bir Maden suyu şişesi bile evinize güzel bir şıklık verebilir onu  içine koyduğunuz çiçek yada yaptığınız bir ışıklandırma ile kendinize ait bir stil oluşturabilirsiniz.

Bu sayede loşluk, sadelik ve canlılık katan camdan yapılmış eşyalar bulabilir ve değerlendirerek güzel bir iş ortaya çıkarmış olabilirsiniz.

cam aksesuar 2

Camdan kül tabağını boyayarak bir süs yapabilir ve onu salonunuz da bir sehpa üzerine koyarak görselliğini ortaya çıkarmasını sağlarsınız.

Evinizin renklerine uyumlu cam şişler bulabilir onları kendi imkanınız ile şekil veremiyor olsanız dahi dışını boyama yada içine  başka eşyalar ekleyerek güzel bir görsellik deneyebilirsiniz.

cam aksesuar 1

  •  Balkonunuz geniş ise cam şişeler ile güzel bir çiçek gösteriş yapabilirsiniz.
  • Oturma Odanıza eski cam vazolardan oluşan güzel bir dekorasyon oluşturabilir. ( Bunun içi gerekli olan Sadece Çiçek )
  • Banyonuza Kola markalarının oluşturduğu desenli cam şişelerini renkli bobin iplikler ile süsleyip içine duş jellerini muhafaza edip güzel bir görüntü oluşturabilir.
  • Çalışma odanıza cam Kavanozlardan oluşan resim portresi yaparak güzel bir çalışma çıkartabilirsiniz.(Kavanozların içine resimlerini yerleştirmeniz ve ters çevirmeniz bile yeterli oluyor. )
  • Marketler de yada Alışveriş merkezlerin de ufak yiyeceklerin konulduğu cam şişeleri alarak baharat ve ya görsel renklilik katabilirsiniz.

Cam şişelerden aksesuarlar aslında evlerinize ve bahçenize güzel bir dekorasyon eşyası olarak kullanabilirsiniz sadece onlara bakış açınıza bağlıdır alacağınız dekorasyon malzemelerinden daha etkili gösterişli olduğunun farkını göreceksiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git