Daha Dolgun Dudaklar İçin Neler Yapmalıyız?

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Hangimiz daha dolgun dudaklar istemeyiz ki ? Hem zaten bir kadını en çekici gösteren etkenlerden biri ise dudaklardır.

Bizlerde sizlere bugün dudaklarınızı doğal yollarla dolgun göstermenin yöntemlerini sunacağız.

Hadi o zaman başlayalım ;

Diş Fırçası Yöntemi:

Belkide en kolay ve en etkili yöntemlerden biri olan diş fırçası yöntemi için yapmanız gerekenler;

Diş fırçanızın üzerine vazelin sürün, dişinizi fırçalıyormuş gibi daireler çizerek yavaş ve nazik bir şekilde dudaklarınızı fırçalayın. Dudaklarınızı 2-3 dakika fırçaladıktan sonra kağıt mendil ile dudaklarınızı silebilirsiniz. Bu yöntem aynı zamanda dudak peelingi olarak da kullanılmaktadır.

 

Biber Ve Tarçın Yöntemi:

Bu tarifte normal biber yerine ceyanne biberi kullanmanız gerekmektedir. İsterseniz bu biberin tozunu veya rendesinide kullanabilirsiniz, tarçını da toz olarak kullanabilirsiniz.

Uygulamak için; Bir kaba bir miktar sızma zeytinyağı ekleyin daha sonra bir miktar daha ceyanne biberi ve toz tarçın ekleyip bu malzemeleri iyice karıştırın. Elde ettiğimiz bu karışımı yine önceki tarifte de yaptığımız gibi diş fırçası ile uygulayın, bu karışımla dudaklarımızı 2-3 dakika fırçaladıktan sonra dudağımızı silmeden önce bir süre daha dudağınızda bu karışımı bekletip ondan sonra silebilirsiniz.

 

Nane Yağı Yöntemi:

Duş aldıktan sonra parmak uçlarınızı 1-2 damla nane yağı damlatın, dudağınıza masaj yaparak nane yağını uygulayın. Nane yağını dudağınıza sürdükten sonra hafif bir yanma hissi hissedebilirsiniz.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.