Doğru Kıyafet Seçimleri İle Tarzını Yansıt

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Tarzınıza Uygun Doğru Kıyafet Seçimi

Gereksiz kıyafetler ve tarzınıza uygun olmayan seçimler yaparak aldığımız her kıyafeti boşa almış oluruz. Bir anlık bir beğeniyle aldığınız kıyafetlerin dışarı çıkarken size hiçbir yardımı olmuyor.

Tarzınıza uygun olmadığını fark edince boşa orada durduğunu ve sadece dolabınızı kalabalıklaştırmış olduğunu görürsünüz.

Alışverişe çıkmadan önce veya alışveriş yapmayı düşündüğünüz zaman ilk önce size nelerin yakıştığını ve sizin nelerden hoşlanacağınızı bilmeniz gerekir.

Bunun yanında kendinizi doğru tanımanız ve evde var olan kıyafet tarzınıza uygun olan kıyafetleri seçmelisiniz.

Bir anlık büyük bir beğeniyle alınan kıyafetler sonrasında en gereksiz kıyafetiniz haline gelebilir böylece başlangıçta size haz veren bu kıyafetiniz sonra büyük bir pişmanlığa dönüşebilir.

Doğru Bir Alışveriş İle Ekonomik Kayba Son

Bayanların çoğu düşünmeden hareket eder çünkü o anlık psikolojileri sahip oldukları bu kıyafet ile modaya en uygun seçimde giyineceklerini düşündürür.

Fakat eve geldiklerinde sonuç hüsrandır.

Bir bakarsınız ki dolabınızda yer alan kıyafetlerden hiçbirine uydurabileceğiniz bir kıyafeti satın almadığınızı veya kendinizi tekrara düşüp aslında uzun zamandır dolabınızda var olan kıyafet modelinin aynısını satın aldığınızı görürsünüz.

Büyük indirimler bu noktada bizi en büyük yanılgıya düşüren şeydir.

Sırf ucuz olduğu için bir gün giyerim düşüncesi ile aldığınız para döktüğünüz birçok şey daha sonra sizin için büyük bir kayıp haline gelmiştir.

Bunun aksini snap etkisi de dediğimiz sırf fiyatı yüksek olduğu için sahip olduğumuz birçok kıyafet zamanla bizim için anlamsız hale gelir.

O anki ruh hali ile büyük bir yanılgıya düşeriz.

Kişilerin kendilerinin ve bütçelerinin farkında olmaları ve tam olarak çıktıkları alışverişte ne istediklerini bilmeleri önemlidir.

Çünkü çoğu zaman ayakkabı alamaya diye çıkan bir kadın eve abiye ile dönebiliyor ya da tam aksini yaşayabiliyor kadınlar.

Doğru bir alışveriş için ilk sırada yapmanız gereken şey bunalım halinde iken değil bedeniniz ve ruh haliniz sağlıklı iken bir alışveriş yapmaktır.

Çünkü almış olmak için almak zamanla büyük ekonomik sarsıntılara sebep olmaktadır.

Bu yüzden hem ekonomik hem de sizin tarzınız olacak kıyafetleri ve aksesuarları seçmeniz gerekecektir.