En İyi Pantolon Kombinleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Çoğu zaman etek ve elbiselerden sıkılabiliriz, özellikle de kış aylarında bizi en çok sıcak tutan giysilerden biri ise pantolondur. Genelde etekte bacaklarımızın üşümesindense pantolonu tercih ederiz, zaten eteğe kombin yapmak bir hayli zordur pantolonla kombin yapmak ise kolaydır çabuk bir şeyler uydururuz, acelemiz olduğunda bile hemen üstümüze geçirip dışarı çıkabileceğimiz türden giysidir pantolon.

Ayrıca çokta rahattır pantolon ve genellikle pantolon giydiğimiz de çok daha kendimizi daha güvende hissederiz kısıtlı hareketler yerine istediğimiz gibi hareket edebiliriz, rüzgarlı havalar asla korkulu rüyamız olmaz.

 

Kot pantolon kombinleri, siyah pantolon kombinleri diye iki gruba ayırdık ve en iyilerini sizler için seçtik, umarım beğenirsiniz.

 

  • Kot Pantolon Komibinleri;

Gençlerin genelde daha çok tercih ettiği kot pantolonlar çok spor ve hoş durur. Bu kombinlerin çoğunda kemer olmasa da eğer sizler istiyorsanız bu pantolonları kendi zevkinize göre güzel kemerler takarak tarzınızı renklendirebilirsiniz.

Kot pantolonlar yırtık, boyfriend, yüksek bel olarak bir çok gruba ayrılabilirler. Biz hepsinden ayrı ayrı kombinler bulup sizler için güzelce derledik.

Bu kombinler eminiz ki sizi çok daha  tarz ve havalı gösterecektir!

  • Siyah Pantolon Kombinleri;

Siyah pantolonlar spor’dan ziyade daha çok şık durmanızı sağlayan türdendir tabii yırtık olunca biraz daha tarz ve havalı durabiliyor. Siyah pantolon genelde her şeyin altına yakışan ve uyan bir pantolon türüdür. Her yaştan insanın giyebileceği rahat ve şık bir seçimdir. Özellikle de kışın daha çok tercih edilir siyah rengi, zira yazları çok fazla sıcak tutar maalesef.