Gelinlik Modelleri Ve Modası 2019

Gelinlik Modelleri Ve Modası 2019
11 Şubat 2019 tarihinde eklendi, 552 kez okundu.

Her genç kızın hayalidir beyazlar içinde gelin olmak, bu özel gününüzde giyeceğiniz gelinlik en mühim olan ve en kararsız olunan konu. Sizlere 2019 yılının en trendlerinden başlamak isterim , öncelikle artık sade ve şık gelinlikler moda, zaten sizce de artık aşırı tüllü ve fazla kabarık gelinliklerin modası geçmedi mi ?

Zaman geçtikçe insanların, halkın zevkleri ve görüşleri de bir hayli değişiyor, her sene farklı şeyler göze hoş geliyor bu sene de sade ve şık gelinlikler gözlere daha hoş geliyor, bu sadelikte ki gelinlikler biz kızların duruşuna çokça asalet katacaktır.

Gelinliklerde ki bir önemli unsur ise işlemeler, bir çoğunda çiçek işlemesi bir çoğunda taşlar bulunan bu gelinlik modelleri size çok hoş bir hava katacaktır, daha çok kol işlemeleri hoş duran bu modeller bu sene çok kullanılacak straplez gelinlik modelleri biraz eskide kalsa gerek, 2018 de bile pek kullanılmadı zaten.

Birde sırt detayları tabii , onlar ise balık model gelinliklerde bu sıralar çok kullanılıyor, sırt detayında işleme olan bu gelinlikler çok zarif ve güzel bir görüntü veriyor.

 

Askılı gelinliklerde ise daha çok V yaka tarzı dekolte göreceksiniz, buda gelinliğe ayrı bir hava katıyor.

Prenses tarzı gelinliklerde de göreceğiniz üzere daha çok çiçek işlemeleri bulunmakta olup kol detayları ise daha çok düşük kol şeklindedir.

Bu güzel modellere zarifçe takılar, özenle yapılmış bir topuz, üstüne ise gelin tacı ne hoş olur, ah birde gelin çiçeğini unutmayalım. Bunların çokça güzel duracağına eminiz. 

Gelinlik modellerine göz gezdirip en iyilerini sizler için derleyip toparladık.
Hadi o zaman sırayla hepsine şöyle bir göz atalım;

 

 

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git