Gümüş Takılar Hakkında Lazım Bilgiler

Gümüş İşlemeli Şifon Abiye Modelleri
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Takılar en belirgin aksesuarlarımızdır. Özellikle gümüş takılar, anti bakteriyel özelliğinden dolayı mikrop barındırmayan, ayrıca olumsuz enerjileri engelleyen, nazara iyi gelen ve kişiyi sakinleştiren özelliklere sahip olduğundan takı tasarımında tercih edilen kıymetli bir madendir.

Gümüş yüzük çeşitleri; bay ve bayanlar için farklı kategorilerde onlarca çeşidin bulunduğu birbirinden güzel tasarımlar içermektedir. Tek taş yüzük, alyans çeşitleri, dini temalı yüzük tasarımları da görülmeye değer çeşitlerdendir.

Gümüş kolye çeşitleri ise; Sonsuz işareti, kalpli, melek kanatlı, yusufçuk, kar tanesi, kelebek, plaka kolye, nazar boncuğu, boks eldiveni, güneş sembolleri ile tasarlanan modellerden sadece bazılarıdır. Takı dükkânı her kesime hitap eden modelleri ile büyük beğeni toplamaktadır.

Gümüş takı setleri; Zirkon taşlı üçlü setler, incili gümüş setler, otantik setler, damla taşlı setler ile kar taneli ve sonsuzluk işaretli setler gibi daha onlarca çeşidi içinde barındırmaktadır. Takılar hiç şüphesiz kişilerin tarzını da yansıtmaktadır. Takı tasarımı yapılırken kullanılan semboller de kullanılan taş ve maden kadar önemlidir.