Hamileliğin Modası Olur mu?

Hamileliğin Modası
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Hamileliğin Modası Olur mu? Demeyin. Bal gibi olur.

Herşeyin modası varken bunun modasının olmamasının imkanı var mı? Hayır, yok! Bugün bir çok şey moda ile alakalı ve moda üzerine her gün yeni bir moda ikonu daha çıkartılıyor, mesela bu sektörde olan moda ikonu; ”Kim Kardashian’dır.” Kim Kardashian şuan hamile ve tüm medyanın gözleri onun üstünde yani; ”Acaba bugün ne giydi, hamilelikte neler yiyor, ne zaman doğum yapacak?” gibi bilgiler elde etmek istiyor ve bu konuda da ünlümüz hiç bir taviz vermeden bu sektörün moda ikonu olmaya devam ediyor.

İşte sizlere bu konuyu daha fazla açıklamak adına; ”Hamileliğin modası olur mu?” adlı yazımız..

14528_dogustan-suslu-bebekler_753582Hamileliğin modası yukarıda da dediğimiz gibi olur, hem de bal gibi olur ama nasıl olur? Hamilelik deyince moda şöyle bir ikiye ayrılır yani normal moda anlayışı sadece giyim üzerinedir fakat hamilelikte bu olay değişir. Örneğin; ”Bebeğinizi nerede doğuracaksınız?”

Bu konu mesela şuanda en popüler olanlardan eğer bebeğinizi Türkiye’de değilde ABD’de de falan doğurursanız çifte vatandaş olmuş oluyor ve bunun adını da hamileliğin modası deniliyor. Diğer bir yandan tabiki de hamilelik süresi boyunca giydiğiniz kıyafetler göz önünde oluyor veya yediğiniz yiyecekler, bebeğiniz için yaptığınız özellikler.

Tüm bunların hepsi sizin için gözlerin üzerinize çekilmesini sağlıyor. Eğer hamilelik konusunda bir şüphemiz varsa bizim sitemizi takip etmeye devam edebilirsiniz, sizlere bebekler konusunda çok farklı ve özel bilgiler sunacağız..