İddialı Kadın: Beyonce

Beyonce Ne Yapıyor
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Türkiye’nin dışında da hem sesi hem dansı hem de kıvrak bedeni ile insanı etki altına almayı başaran kadınlar var. Ancak biz size içlerinde en iddialısından bahsediyor ve bu kadının her hali ile gözleri doldurduğundan söz ediyoruz. Etkileyici bir kadın olan

Beyonce her hali ile insanların zihinlerinde güzel bir yer edinmeyi başarıyor.

Kariyerinde zirveye ulaşırken aile hayatı ile de bir o kadar sosyal medya üzerinde büyük ilgi ile karşılanıyor ve bu ilgi sayesinde büyük bir kitleye de örnek oluyor ve onlara kendileri ile barışık olmalarını bir nevi gösteriyor. Çünkü hamile kadınlar bazen içlerinde güzel bir meleğin olduğunu unutup kiloları ile yaşadıkları ağır bunalımı geçiriyorlar.

Bu noktada hayatını sanata adayan kimseler onlara da ışık oluyor.

Hamile Kalan Beyonce Ne Yapıyor? 

           Şimdi bütün gözler Beyonce de ancak gözlerden kaçırılan bir detay daha var.

Daha öncede hamile kalan ver her alanda yine kendini gösteren sanatçı bu kez de durmadı ve sosyal medyanın her alanın da kendisini her hali ile sevdiğini bizlere bir kez daha gösterdi.

Nasıl diyeceksin nasıl o şekilde hala bu kadar cesur paylaşımlarda bulunuyor? Çünkü kendisini seviyor. Çünkü içinde var ettiği canlıyı seviyor. Cevabı gayet basitmiş öyle değil mi? Aslında ne kadar büyük bir şans. Sadece zayıf bedenlerin ardına saklanmayan Beyonce bu defa yine hamile bir bayan için de en ideal giyim şekli ile bizlerin karşısında.

Beyonce, en iddialı renk olan kırmızı ile bu sürecinde gözleri kamaştırmayı başarıyor.

Şişman kadınların büyük bir korku ile kaçtıkları beyazı bedeninde mükemmel bir şekilde taşıyor, cesurca karını gösteriyor ve gayet bu durumdan da hoşnut görünüyor.

 

Sanat alanında sadece zayıf bir beden ile var olmak mümkün değil. Biz kadınlar büyüyor ve zamanı geldiğinde annelik duygusunu tatmak istiyoruz. Bu konuda sanatçımız bizler için bu süreçte de en güzel şekilde var olmayı öğretiyor. Bu şekilde kadının kendine bir gün değil her gün iyi gelecek şekilde giyinmesi gerektiğini ifade etmiş oluyor.

 

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.