PİRİNÇ SUYU İLE KOLTUK ALTI BEYAZLATMA

PİRİNÇ SUYU İLE KOLTUK ALTI BEYAZLATMA
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Rüzgardan kararan cilt beyazlatma veya koltuk altı beyazlatma, bikini bölgesi beyazlatmak mümkün.

Bikini bölgesi kararması, koltuk altı kararması  herkesin sorunu

Son günlerde pirinç suyu tonik kullanım oranında ciddi oranda artış gösteriyor.Pirinç ne kadar beyaz ise etki oranı o kadar fazla oluyor,cilt tonunuz açılıyor.Cilt, pirinç suyu ile düzenli olarak yıkandığında beyaz ten rengini koruyor.

Cildi yumuşatarak temizliyor ve dinlendiriyor.

Gözenekler arasındaki siyah nokta temizleme ve güneş lekelerini azaltıcı özelliği vardır ve sivilce oluşumlarını azaltıyor, Güneş ışınlarından koruyor.
Peki pirinç suyu nasıl hazırlanıyor?
4 yemek kaşığı kadar pirinç üzerine taşacak şekilde içme suyu koyun. Ortalama bir saat bekletilin ve tahta kaşık ile hafifçe karıştırıp ve beyaz suyu süzün. Buradaki ölçüler yüz bölgesi için verilen ölçülerdir.Vücut için göz kararı pirinç suyunu maksimum 2 Litre olacak şekilde ayarlayabilirsiniz.Pirinç suyu hızlı bakteri üretiyor ve bu sizin cildiniz için zararlı olabiliyor.Bu yüzden 2 gün içinde buzdolabında saklanmak üzere tüketin.4 gün bekletilmiş pirinç suyu bakteri üreteceğinden cildinize sürmemelisiniz.Cildinizin alerjik bir reaksiyon gösterip göstermeyeceğini anlamak için öncelikle bilek bölgesindeki iç kısmına sürüp10 dakika bekleyin. Herhangi bir kızarma,kaşınma gözlemlenirse uygulamayın.Pirinç suyu uygulandığında bir beyazlık oluşacaktır.Pirinç suyunu güneşe çıkmadan önce uygularsanız sizi tüm gün güneş ışınlarından koruyacaktır.