Plaj Rahatlığı Sokak Modasında: Plaj Terliği Modelleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

En Güzel Plaj Terliği Modelleri ve Modası

Hepimiz biliriz ki plaja giderken yanınıza aldığınız bazı vazgeçilmez parçalar vardır; hasır çanta, şapka, plaj terliği, pareo.

Bu aşırı rahat eşyalar yavaş yavaş sokak modasına da sızmaya başladı.

Son birkaç ayda hasır çantanın günlük hayatta da ne kadar rahat kullanılabildiğini keşfettik ve plajda kullandığımız bu çantalar sokağa sızdı.

Yeni sızıntı da plaj terliği olacak gibi görünüyor.
Son iki senede önce günlük kıyafetin altına topuklu ayakkabıların kullanıldığını gördük.

Sonrasında abiye diye değerlendirilebilecek kıyafetlerin spor ayakkabıyla kombinlendiğini gördük. Sokak modasının güzelliği işte tam da burada, yeteneğinize güveniyorsanız ya da iyi araştırıyorsanız imkansızları buluşturup şahane görümünler yakalayabiliyorsunuz.

Bu sene de tatil yapamayanların haklı isyanından trend olduğunu düşündüğümüz bir parça var elimizde. Plaj terlikleri artık sırasıyla topuklu ayakkabıların ve spor ayakkabıların yerini aldı bile.

Artık günlük rutininizde dışarıya çıktığınız zaman ayakkabı olarak ne giyineceğinizi düşünmeden plaj terliği modellerini ayağınıza geçirebilirsiniz.

Plaj Terliğini Nasıl Kombinlesek?

Aslında son derece rahat olan bu terliklerin birçok tipi de var.

Topuklu plaj terliği modelleri ya da topuksuz plaj terliği modelleri edinebilirsiniz.

Bunun yanında ayakkabı önderleri bu terliklerin incili plaj terliği modelleri, yapay kürklü plaj terliği modelleri, tokalı plaj terliği modelleri, çeşitli kumaşla ve malzemeyle üretti bile.

Yine de en çok tutulanı jelly görünümlü plastikten yapılan plaj terliği modelleri olmuş gibi duruyor.
Klasik bir jean ve sloganlı bir tişörtle, kısa kot şortunuzun altına, oversized pantolonunuzun altına ya da gömlek elbisenizle beraber kullanabileceğiniz bu terliklerin kombini oldukça kolay.

Çünkü neredeyse her kıyafete yakışıyorlar.

Bizim tavsiyemiz en az iki tane edinmeniz. Jelly plaj terliği modelleri olanlar gerçekten jean kıyafetlerinizle çok güzel olacak.

Bunun yanında bu yazın modası olan fırfırlı eteklerle ya da midi eteklerle kombinleyebileceğiniz daha klasik görünümlü bir terlik de elinizde bulunsun.