Retro Modasına İnanamayacaksınız

Retro Modasına İnanamayacaksınız
22 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 764 kez okundu.

Retro Modası Nedir? Retro Modası ve Modelleri

Sürekli olarak mevsim dalgalanmaları yaşıyoruz.

Yaşadığımız her mevsim geçişinde üç dört ay maruz kaldığımız kıyafetlerden artık sıkılıyor ve yeni bir tarza bürünerek bir rahatlama ihtiyacı hissediyoruz.

Bu noktada her mevsim geçişinde yeni bir moda ile buluşuyor ve bu yeniliği kısa bir zaman diliminde kabullenerek hemen buna ayak uyduruyoruz.
Sonbahar koleksiyonu bu noktada bizi geçmişe götürüyor ve bu geçmişte daha çok şal, şapka, desenli elbise modelleri gibi kıyafetler yeniden can buluyor.

Geçmişe mükemmel bir dönüş sağlayan bu tasarımlar ile hem kendimizi daha farklı hissetmeye hem de bu tasarımlardan en güzel parçaların sahibi olma arzusunu hissediyoruz.
Herkesin Gözü Retro Gözlüklerde
Herkes yeni bir akım olarak duyduğu retroyu yanlış tanımlamaktadır.

Evet, retro fark yaratır oldukça iddialı bir görünüm ortaya koyar ama bunu ne şekilde yaptığına dair birçok insan hataya düşmektedir.

Özellikle birçok insanın gözlük modasında büyük gözlük algısından vazgeçmesi ve en güzel şekilde yüzüne oturan modellerden yana tercihini kullanması gerekmektedir.

Bunu yaparak aslında hem fark yaratmış hem de yüzünüzün güzelliğini ön plana çıkartmış olursunuz. Yanlış bilgiler ile kendinizi beslemeyin.

En aykırı tarzlarda dahi kendinizi bulabildiğiniz sürece özel ve değerlisiniz.
Sonbahar ile yaz mevsimini güneş yönünden kıyaslamak doğru olmayacaktır.

Fakat yine de maruz kaldığınız güneş ışınlarından kurtulmak için ilk başlarda harekete geçmeli ve size zarar veren tüm ışınlardan korumayı başarabilmelisiniz.

Bu şekilde sonbahar mevsiminde daha çok açık renk gözlük camları tercih edebilir ve bu şekilde bir sonbahar havasını gözleriniz ile ön plana çıkartabilirsiniz.

Buna ihtiyaç duyup gözlük alışverişine giriştiğinizde karşınıza çıkan yeşil, gri siyah gözlükleri dikkatinizi çekecektir.

Bu sezonun modası bu renklerde can bulmuştur.

Retro Modası Resimleri

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git