Tesettürlü Bayanlara 2017 İşlemeli Şifon Abiye Modelleri

Sirt Dekolteli İşlemeli Şifon Abiye Modelleri
  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

2017 İşlemeli Şifon Abiye Modası ve Şifon Abiye Modelleri

Tesettür modasının en önemli trendlerinden biri işlemeli yakalardır. Bayanların neredeyse hepsi işlemelerden gösterişten hoşlanır. Modacılar yakaların işlemelerini öyle özenle yapmışlardır ki herkesin dikkatini çekecek bir görüntü oluşmuştur. Kapalı giyim dünyasında   kapalı bayanların ilgisini çeken kıyafetler bir bir mankenlerin üzerine giydirilip tanıtım yapılmaktadır. Ve bayanlar tarafından büyük bir ilgi toplamaktadır.

İşlemeli yakaların en önemli özelliklerinden birisi bayanları narin göstermesi ve kaliteli bir ürün olması ve el yapımı olmasıdır. İşlemeli yakalar sıkı bir şekilde işlenip orta büyüklükte boncuklarla süslenerek yapılır ve kıyafetleri çok güzel bir şekilde süsler. Kombininizi tamamlayan en önemli parçalardan biri olmuştur.

2017-2018  sezonun da yer alan işlemeli şifon abiye elbiseler ile daha güzel bir görünüm elde edebilir ve farkınızı ortaya çıkarabilirsiniz. Bu modeller de kaliteli kumaş seçimi çok büyük önem taşır. Kötü bir kumaşla yapılmış elbise modeli ne kadar güzel olursa olsun kalitesiz duracaktır.Bundan dolayı alacağınız modeli iyi incelemeli, kaliteli kumaştan olduğuna emin olmalı ve üzerinizde şık durmasına dikkat etmelisiniz.

İşlemeli şifon abiye modelleri en çok düğünlere giderken tercih ederiz.Tesettür giyimde dikkat edilecek en önemli noktalardan biride iç açıcı renkler seçmek ve birbirine uydurmaktır. Renk uyumu çok önemlidir.  Örneğin; Toz pembe bir baş örtüsü ve işlemeli gri bir yaka  gri bir yelek harika bir görüntü vermektedir.

ETİKETLER
Üzgünüm, bu içerik için hiç etiket bulunmuyor.