Ünlülerin Şıklık Yarışı

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Ünlülerin En Şık Halleri ve Rüküş Halleri

Eğer televizyon programlarında sunucu oyuncu spiker ve benzeri işleri yapıyor göz önünde bulunuyor radyo televizyon la alakalı işlerle ilgileniyorsunuz en önemli kriteriniz görselliktir.

Sabah uyandığınız andan itibaren tüm gözler her an üzerinizde olduğu için dikkat etmeniz gereken şeyler kıyafetleriniz, saçınız, makyajınızdır birde onları tamamlayan ayakkabı çanta ve aksesuarlar vazgeçilmezdir

Nerede Ne Giyilmeli?

Ünlülerin hemen hemen her an hayatlarında olan katıldıkları davet kokteyl tarzı boy gösterme merasimleri hayatlarının bir parçası halindedir.

Bu davetler için en önemli şey görselliktir.

Saçından makyajına takısından ojesine kadar olay yaratacak haberlere mahal vermemek için çoğu ünlü iyi bir modacı iyi bir kuaför ile anlaşmalı çalışmaktadır.

Son zamanlarda televizyon programlarını oldukça etkisinde bırakan hemen hemen her kanalda olası görüntülere rastladığımız ünlü modacı tuvanam ve davet çok elbisem yok markasının hazırlamış olduğu tuvanam bridal exclusive for davet çok elbisem yok defilesin birçok ünlü isim katılmış ve görüntüleriyle isimlerini çokça medyada duyurmuşlardır.

Bu ünlüler arasında Burcu Esmersoy, Nur Fettahoglu, Emine Sandal gibi isimler yer almıştır.

Giydikleri kıyafetlerle dikkat çeken ünlüler rahatlığımı yoksa şıklığımı ön palanda tutmuş makyajında hangi tonlar hâkim, saçlarında ne tür model tercih etmiş? hemen her şeyiyle haberlere televizyon programlarına konu olmuştur.

Böyle davetler de gövde gösteren ünlüler her şekilde görselliğine dikkat etmeli en ufak ayrıntıyı atlamadan hareket etmelidir.

Yaptıkları kombineler uyum hâkimse bile modern bir görüntüye sahip değillerse yaptıkları tüm emekler boşadır. Yapılan kabinler günümüz modasına uygu olmalıdır.

o yılın trend renkleri ayakkabı saç modası her şeyiyle takip edilerek kombin hazırlanmalıdır

Yapılan uyumsuz kombinler ya da o seneye uygun olmayan renkleri kıyafetleri kullanan ünlüler rüküş kategorisinde kadın programlarının eleştiri noktasında gazete dergi ve benzeri yerlerde boy boy fotolarla deşifre edilmektedir.

Doğru kıyafet doğru renk doğru makyaj ve doğru saç aksesuar için Nur Yerlitaş gibi ünlü modacılarla birlikte hareket etmeli gerekir ünlülerin.

Aksini yapmak her an televizyon programlarında medya da ye alan ünlüler açısından oldukça sıkıntı ya sebep olmaktadır.

Doğru ürünler kullanarak en iyi görünmek için en iyi modacılar la çalışmak için beklenilmemelidir.