Volan Kollu Elbise Modelleri

  • 1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
    Loading...

Volan Kollu Bluz ve Volan Kollu Elbise Modası

Volan Kol Nedir? Volan kol omuzdan dar başlayıp bileklere doğru genişleyen ve düz değil de eğik yani verev (yatak) bir şekilde kesimli elbiselere Volan Kollu Elbise Modelleri denir.

Her sene yenilenen moda bizlerin zevkine uygun modellerle göz boyamaya devam ediyor. Her yaşa uygun kıyafetler değişik modellerle karşımıza çıkıyor. Her yaşa uygun Volan Kollu Elbise Tasarımları büyük bir beğeniyle karşılanıyor.

Volan kollu bluz  kombininde yüksel bel pantolonlar, yırtık momjeanslar, boyfriend pantolonlar bizlerin beğenisi oldukça kazanıyor.

İş kadınlarının özellikle seçtiği topuklu ayakkabılar ile volan kollu bluz  kombini şıklıklarına şıklık katmak için şimdi yeni modelleriyle karşımızda.

Yeni volan kollu elbise tasarımları  daha iş kadınlarının dikkatini çekmekte.

Tek bant ayakkabılar ile Volan kollu bluz  kombini oldukça tarz göstermesiyle bilekte giyilen pantolon etek elbiselerin altında rahatlıkla kullanabileceğimiz şekillerdedir.

Genç kızların tercih ettiği üst V yaka boyundan iplikli volan kollu elbise kombini ise kızların oldukça ilgisini çekmektedir.

Özellikle bu şekilde tasarlanmış olan kıyafetler göbek açık volan kollu elbise  giyinmek isteyen bayanların ilgisini çekmiş ve oldukça kısa bir zamanda tüm bayanların dolabında bu moda can bulmuştur.

Volan Kollu Bluz Kombini ve Modelleri Resimleri